top of page
5.png

  הסיפור מאחורי קלפי אישה כלבנה

צאי למסע נשי, רחמי, ירחי עם 28 קלפים מקוריים מבית אישה כלבנה

לידתם של קלפי אישה כלבנה
את הקלפים אני חולמת מאז שהשתתפתי בטקס המונדאנס, כשהתגוררתי בקוסטה ריקה עם משפחתי.
במהלך הטקס כל הידע העתיק של הלבנה נפתח והתגלה בתוכי כזיכרון קדום. כל הדמויות שבקלפים התגלו
בחלומי בזו אחר זו, כאלות. כשראיתי אותן מול עיניי, התחלתי להעביר את הידע מהרוח לחומר, לכתיבה. ואז
מצאתי את האישה המתאימה ביותר לצייר אותן: סהר חופי, המתרגמת את המילים שלי בצורה מושלמת
מרוח לחומר. וכך הם נולדו: קלפי אישה כלבנה. קלפי נשים של מבנה מחזוריות הרחם – 28 קלפים, כמחזוריות האישה אל
מול מחזוריות הלבנה. הקלפים נועדו לעורר השראה, להעיר ולהאיר את האלה שבתוך כל אחת ואחת מאיתנו. להזכיר לנו את ידע
הרחם הטמון בנו. הקלפים הם כלי עבודה יום-יומי קסום ונוח, לחיים טובים ומודעים יותר. כל הקלפים
מתודרים באנרגיית ידע הלבנה. הצבעים שנבחרו, הדמויות, הסמלים – כולם נועדו להעביר ריפוי רק מעצם
ההתבוננות בהם, כקסם נסתר בפעולה. אני מברכת את כולכן במפגש עגול ושלם עם מעגל הנשים הפנימי שבכן – התינוקת, הילדה, הנערה, האישה, האימא והסבתא. כולנו אחת.
רחלי

המרפאה שוכנת בתוך כל אחת מאיתנו.

 


בהווייתך ובהיותך אישה במחזור החיים האלה, את מחוברת למחזוריות של הלבנה.
נשים הן מרפאות, מיילדות יועצות, מדעניות...הן כוח החיים ללידה וליצירתיות שביקום, על שלל ביטוייה. כיום נשים משיבות לעצמן את עוצמתן, את זהותן, ויוצרות חיים המשפיעים על סביבתן. על פי הדרך. האינדיאנית העתיקה, אישה היא בעצם אלה שילדה את היקום, את הלבנה, את כדור הארץ, והיא מעניקה חיים לכל היצורים ומזינה אותם. לכן היא מחוברת להשתנות מחזוריות הלבנה. היא קשורה ישירות לתנועה הספירלית של סבתא טוננסין (ליבת כדור הארץ). אישה נולדת, גדלה, מתבגרת, יולדת ומזינה את הסובבים אותה. היא מזדקנת ומתה. מעגל בתוך מעגל, גלגול בתוך גלגול, אינסופי. כשנשים מתעוררות ומבינות שיש להן יכולת לרפא את עצמן, להשפיע על סביבתן, הן מבינות שהן יכולות לשנות סדרי עולם. כשנשים לומדות את עצמן ואת כוחן, מתוודעות ליכולותיהן, הן יוצרות ריפוי גלובלי. הדרך העתיקה של הטקסים תתמזג ותשתלב בדרך החדשה וייווצר מעגל שהוא מרחב
חדש ומקודש, מרחב שבו נשים יכולות להיות מי שהן באמת, מבלי לפחד שיעלו אותן על המוקד. כשנשים יַחברו זו לזו להביא שינוי, תיוולד תרבות חדשה. תרבות של כבוד הדדי, של שוויון. תרבות של שלום ואהבה על פני האדמה. אמן.

IMG-20190326-WA0003 (1).jpg

 

קלף הבית - אישה כלבנה- להשראה 
אישה משנה צורתה, משתנה כלבנה, זורמת כנחל, שקטה ומכילה כמי אגם, גועשת כים. אסופה כל כולה בתוך טיפה אחת, הזולגת על פניה. אישה משתנה כלבנה. לפעמים עגולה ומלאה, שלמה וזורחת, מסופקת מעצמה. לעיתים ניתן לראותה חצי לבנה-חצי שחורה ובזמנים מסוימים, חדה וחותכת כתער. לרגעים היא מסתתרת לחלוטין ואי אפשר לראותה כלל, פשוט נעלמת, אך עמוק עמוק בתוך הווייתה, במרכזה, היא
מחוברת למקור, שם היא תמיד אותה אישה.
זורחת תמיד כלבנה המלאה.

 

  

 

קלף מעגל נשים פנימי- להשראה

כשתיכנסי פנימה, תגלי בתוכך שבט נשים מפואר. ממש במרכז הווייתך, נמצאות שם בשבילך. התינוקת, הילדה והנערה, האישה, האימא והסבתא – כולן את. אינך לבד, הן תמיד היו שם, היכנסי ותראי. הן אחיותייך, חברותייך, הן השבט שלך, המעגל הפנימי שבתוכך. הכי נאמנות, כנות ואוהבות, אוספות ומחבקות אותך אלייך. אנחנו מחויבות ללמוד את עצמנו, למעננו ולמען ילדינו.
כשהיסודות בתוכך חזקים, השבט גדל ופוגש עוד שבטים,
אז למה לחפש בחוץ את מה שכבר נמצא בפנים?
היכנסי הביתה ותראי את מעגל הנשים הפנימי, שוכן בליבך.

 

  

IMG-20190716-WA0016.jpg

הודיה

הלב שלי מלא הודיה, ותודות.
הסיפור שלי התחיל כשנולדתי להורים שלי, שגידלו אותי באהבה רבה. הרבה בזכותם, אני מה שאני היום.
תודה אמא, תודה אבא.

תודה ענקית לבנים המדהימים שלי, זוהר וקסם, על שהפכתם אותי לאמא, ועל שאתם חלק כל כך חשוב בסיפור החיים שלי. אני אוהבת אתכם.

עומר, איש אהוב שלי, מודה לך כל כך על מי ועל מה שאתה בחיים שלי, אתה החבר הכי טוב שלי, השותף הכי מוצלח לדרך. תודה לך על התמיכה בסיבוב הזה.

תודה לסהר חופי על שותפות נפלאה ועל החיבור ליצירתיות שבנינו, על דיוק במילים שלי, על נגיעות המכחול והצבע שלך. כל קלף הוא לידה בפני עצמה.

תודה לכל הדמויות, האלות שבקלפים, על שהסכמתן להתגלות בחלומותיי, אחת אחת, וללחוש לי מילים, קסמים של ריפוי ועוצמה. 

תודה לכל מי שתמך בחלום הזה, האמין בו ועזר לו להתגשם על פני האדמה.

תודה לרוח הגדולה, על הלימוד שלך בצעדים שלי כאן, על השפע ועל המתנות שאת שולחת לי. תודה שאת מאמינה בי ותומכת בי בדרך. תודה על השפה נטולת המילים שבינינו, אשר שולחת אותי להקשבה עמוקה יותר, בתוכי.

ותודה לי על מי שאני, על לב אמיץ ופתוח – ליצור, לזרום, להגשים ולחבר רוח לחומר. תודה לי על שאני לומדת לאהוב עוד ועוד חלקים ודמויות בתוכי. תודה לתינוקת, לילדה, לנערה, לאישה, לאימא ולסבתא. כולנו אחת.

890-.png
bottom of page