top of page

"Shamanism is not a course, it's a life journey."

נשים מספרות

מהרגע הראשון שקראתי את צירוף המילים "אישה כלבנה" ידעתי שאני שם.

המסתוריות, העוצמה, החיבור אל רחלי ואל מה שהיא מביאה זו מתנה ענקית עבורי!

הגעתי לסדנה מרצון להבין את המחזוריות שלי כאישה ואת החיבור המיסטי הקדום על מנת לרפא זכרונות ונקודות חשובות בעבר ובהווה המשפיעות על כל העתיד שלי ושל ילדיי ושל משפחתי ..

המבנה של הסדנה העביר אותי תהליך ריפוי עמוק מהרחם עד ללב , להיזכר בתינוקת שאני הייתי או שבתוכי חיה, דרך הילדה , לנערה לאישה ולאמא עד לסבתא זה תהליך מדהים ממליצה לכל אישה לבוא ולנשום את הרפואה המיוחדת של רחלי,  אישה עתיקה מלאה ברוח גבוהה ויודעת איך לתמוך ולקדם תהליכי גוף נפש עמוקים.

תודה רבה זכיתי! אביה כהן-מזרח

 

זכיתי להשתתף בקורס אישה כלבנה של רחלי וולקר. זה היה אחד הקורסים המשמעותיים עבורי שאיפשרו לי להכיר ולהתחבר לכל חלק בי דרך מעגל הרפואה האינדאני מתינוקת ועד סבתא ולהיות יותר האווטר של כל החלקים בתוכי, לצעוד איתם בדרך שלי. אני עצמי אישה למודת קורסים ותהליכים וגם מטפלת בעצמי אך הקורס הזה היה מיוחד ועוצמתי עם ידע עתיק שרחלי מביאה וחיבור עמוק לנשיות. רחלי עצמה מהווה השראה בחייה ומשפחתה לדרך שבו היא מלמדת , כך שהלימוד הוא לא רק תאורטי או רק חוויתי אלא חי , נושם ומהדהד במרחב. רחלי אשת רפואה אמיתית בשבילי , הולכת בדרך בצניעות וזקיפות , ומאירה בפנס בעיניים טובות ולב רחב את האור בכל אחת. וכמובן מחכה להמשיך להיפגש , לגדול ולהיזכר דרך המרחבים שאת מחזיקה.

בהודית לב ואהבה גדולה,  טליה 

 

אישה כלבנה קורס שדיבר אליי עוד מהפרסום בפייסבוק התמונה והמלל ישר נגעו בי והלב שלי ביקש להגיע למפגש המבוא שהיה כל כך נעים מחבר ומרפא שאחר כך לא באמת יכולתי שלא להיעתר לקריאת הלב שלי ולהגיע לכל הקורס !קיבלתי זוויות נוספות ועמוקות על הדמויות שחיות בתוכי והכרתי אותן אך הייתה פה הזדמנות ללמידה חווייתית ומפגש יומיומי שעדיין מלווה אותי ועל כך אני מודה. קיבלתי הסתכלות ובהירות ופרספקטיבה שימושית להתנהלות בחיי. קיבלתי כלים מעשיים לעבודה עם האלמנטים שגם אותם הכרתי, אך באופן בו רחלי הציגה והביאה אותם יכולתי לחוות כל אלמנט כמשהו שנעשה חי יותר ושימושי. היום בלבנה מלאה אני ממלאה בקבוק מים ושמה להטענה ושורפת שרפים שונים כחלק מעבודה עם אלמנט האש. עם הדם יש עוד ועוד דרך להתקרב ולהבין את המחזוריות שלי תמיד יש עוד זה הרי אינסוף. נהניתי כל כך, למדתי ורכשתי כלים והתמלאתי בהשראה על האמת והדרך שבה את הולכת עם כל משפחתך ובביתך המקסים במרחב שחלקת עמנו. מה שאת מביאה ממש נשאר והולך איתי (ואפילו יש אלטר שכזה ליד מיטתי לתזכורת עם כל הדמויות. מודה שהקשבתי לקריאה ובאתי.

מודה לך  על הדיבור והלימוד שאת צועדת ברגלייך ובדרכך, נעומי כחילה

 

רחלי אישה מדהימה, היא משלבת בתוכה את כל האלמנטים - קלה וחכמה כמו אוויר, גמישה כמו מים, חמה כמו אש ומאוד מקורקעת. בתוכה יש איזון גם של כל האיכויות הנשיות: ילדה , נערה, אימא וסבתא. ועל כך היא מלמדת בקורס שלה.

רחלי מהווה השראה לנשיות מודעת, מאשה

 

 

השתתפתי בסדנא אישה כלבנה, מפגשים מלאים בקסם, תוכן עמוק אישי ואוניברסלי, מועברים בדרך חווייתית עם שירים סיפורים רפואה טובה והרבה אהבה לנשים אחיות בדרך.

 רחלי מנחה רגישה מקסימה אנושית ומתוקה במיוחד!

ממליצה בחום רב, אוסנת לב הרי

 

אישה כלבנה

נפגשתי עם עולמות ישנים וחדשים בעצמי

זיכרונות שהתעוררו וידיעה עמוקה שאני עולם ומלואו

החיבור אל הלבנה והלימוד שהבאת העירו את האישה הפראית שחיה בתוכי.. שמבקשת לצאת ולחגוג עם החיים

מצפה לעוד...אורטל

 

רחלי אשת רפואה שנושאת בתוכה ידע קדום ומעבירה את המתנה שלה אלינו הנשים, למזלי הייתה לי הזכות להשתתף בסדנה "אישה כלבנה", סדנה מומלצת לכל אישה ואישה. סדנה שחיברה אותי חזרה אל הרחם שלי ואל כל החלקים שאני נושאת בתוכי. הזכירה לי את השורשים והידע הקדום שטמון בנו הנשים. העניקה לי בהירות על חלקים שלא קיבלו את המשמעות המדויקת. ומעוררת את כוחות הקסם שטמונים בנו הנשים.

תודה עליך  ועל הרפואה הטובה שאת נושאת בתוכך ,רעות קדוש

 

הגעתי לסדנת אישה כלבנה אצל רחלי , אחרי המון שנים של מלא סדנאות מכל הכיוונים . אני מודה שהופתעתי שהסדנה פתחה אצלי דברים שכבר לא חשבתי שיש לי מה לגעת בהם, פתחה לי זוויות ראיה חדשה על הדברים, והזדמנות לריפוי עמוק והעמקה אל תוך הדרך הנשית ואל אמא אדמה. רחלי מביאה תכנים של רוח שמעוגנים באדמה טובה ובקלילות ואהבה.

אני ממליצה בחום לצאת איתה למסע,  מיכל סלע

 

רחלי, איזו מלכה.

כמה תבונה ורגישות

אני עדיין מתפעלת מהמעגל שהעברת עבור קנדיס

זאת באמת הייתה חוויה כל כך מיוחדת

הצלחת לחבר בין המגוון של הנשים באלכימיה פשוטה ועדינה

המבנה של הטקס היה כל כך חכם, לאט לאט הלבבות נפתחו ונוצרה הרמוניה וחגיגה של ברכות וחיבורים

אני מלאת התפעלות והערכה לעבודה שלך

תודה רבה על מי שאת, ואיך שהגשת עבורנו לילה שכולו רוחב לב ונדיבות

הנוכחות שלך, המילים, והטקסים השרו נחת על כולנו, ללא טיפה אחת של התנגדות, הצלחנו לצלול לעומקי הרגש של המים, ולצחוק עם האוויר ולשמוח עם האש. תודה שהיית עבורנו אדמה! 

אני אוהבת אותך, תודה

 

נשים מספרות את חוויתן
נשים מספרות את חוויתן
חוויות של נשים מהטקסים
נשים מספרות את חוויתן
ליצירת קשר
נשים מספרות את חוויתן
נשים מספרות את חוויתן18-WA0017
נשים מהטקסים
נשים מספרות את חוויתן
bottom of page